O MNIE

Fotografia jest Twoją pasją lub wiążesz z nią przyszłość?
Uwielbiasz własnoręcznie wykonane wszystko-co-się-da?
 Jesteś szczęśliwym właścicielem kreatywnego umysłu?
DOBRZE, ŻE TU JESTEŚ!

Mam na imię Weronika. Jestem 20-letnią studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UMCS-ie w Lublinie. W 2015 roku ukończyłam studium fotograficzne w Lubelskiej Szkole Fotografii.

MOJA MAŁA, WIELKA TWÓRCZOŚĆ = MOJE ŻYCIE

Wśród twórczości w dokładniejszym znaczeniu pierwsze miejsce zajmuje fotografia. Reszta to wszystko, co dodaje mojemu życiu uroku, czyli każda rzecz, którą mogę stworzyć własnoręcznie. Uwielbiam świadomość, że samodzielnie wykonane przedmioty chowają w sobie część mnie - poświęconą tworzeniu uwagę, czas i uczucie. Kreuję własną rzeczywistość w taki sposób, aby zrealizować zamierzone cele. Jestem pewna, że odpowiednia dawka motywacji i odwagi jest w stanie doprowadzić mnie tam, gdzie chcę być. Za podstawowy warunek osiągnięcia sukcesu uważam determinację i szczerą wiarę w siebie. Nie dążę do bycia ideałem ogółu, staram się być idealną dla siebie.

POMYSŁ ZAŁOŻENIA STRONY...

... zrodził się z potrzeby dzielenia się tym, co kocham - fotografią, słowem, wszelkiego rodzaju moją małą sztuką - pracą kreatywną.

Wierzę, że zdjęcia i treści pozwolą mi przekazać to, co widzę, myślę, czuję. Mam nadzieję, że pomogą Ci zauważyć niecodzienność w codzienności i piękno każdego pojedynczego elementu rzeczywistości i otoczenia, które tworzysz. Mam zamiar zarazić Cię pozytywną energią, zachęcić do uważnego obserwowania własnej codzienności oraz dostrzegania szczęścia i wyjątkowości w chwilach i rzeczach z pozoru zwyczajnych i niewartych uwagi! :)

FOTOGRAFIA W MOIM ŻYCIU

Fotografią zainteresowałam się kilka lat temu, wtedy jeszcze traktując ją jako dobrą zabawę. Teraz to moja prawdziwa pasja, z którą wiąże swoją przyszłość. Uważam, że nie ma w życiu nic lepszego jak praca, którą się kocha. Moim celem jest bycie swoją własną szefową, tak, jak szefuję sobie w moim życiu.

W ubiegłym roku ukończyłam studium fotograficzne w Lubelskiej Szkole Fotografii, obecnie przygotowuję się do obrony dyplomu. Wyniosłam stamtąd ogromną ilość wiedzy, którą teraz staram się wykorzystywać podczas fotografowania.

Mimo, że jestem dopiero na początku drogi, w swoją pracę wkładam możliwie jak najwięcej serca, uwagi i staranności, dbając o każdy szczegół. W ten sposób chcę oferować fotografię, która ucieszy oko i duszę odbiorców.

PRYWATNIE

Często słyszę, że jestem ambitna i uparta (mam nadzieję, że w tym dobrym znaczeniu :)). Kocham momenty, w których mogę powiedzieć sobie "Zrobiłaś to najlepiej, jak mogłaś". Jestem osobą wrażliwą, co czasem jest zaletą, czasem wadą. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, ich poglądy i opinie. Staram się wykorzystywać każdą okazję do poszerzania swoich umiejętności i zdobycia wiedzy na różnorodne tematy. Codziennie wytrwale ćwiczę cierpliwość i opanowanie w różnych życiowych sytuacjach. Cenię sobie ludzi, którzy potrafią dokładnie słuchać innych osób.
Czas wolny poświęcam bliskim i nauce, nie tylko tej książkowej. Kocham wszystko, co naturalne, od jedzenia i kosmetyków po wygląd i zachowanie. Uwielbiam karmelowe latte i "Nigdy w życiu". Najczęściej sięgam po książki poświęcone fotografii, rozwojowi osobistemu i motywacji. Nie lubię zimna, ale szczerze kocham zimę.

Close